Telefon: (+420) 777 995 995  |  Email: info@autoskolavrsovice.cz

Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.

Souhlasím
 

 

Školení řidičů, profesní průkaz řidiče

Naše autoškola nabízí školení řidičů všech kategorií a skupin řidičských oprávnění.

Školení řidičů profesionálů

V rámci naší autoškoly je možné absolvovat školení řidičů na získání profesního průkazu řidiče, nebo absolvovat školení řidičů na prodloužení jeho platnosti dle zákona 247/2000 Sb.

V případě hromadné skupiny nad 10 osob je možno provést školení i během víkendu.

Akreditované školící středisko vypisuje termíny zahájení pravidelného, rozšiřujícího a vstupního školení řidičů na profesní průkaz způsobilosti řidiče po předchozí vzájemné dohodě.

Kontaktujte proto naší autoškolu na telefonu: 777 995 995.

Rekvalifikace, úřady práce

Naše autoškola dlouhodobě spolupracuje s Úřady práce z celé ČR. Pořádáme rekvalifikační kurzy na získání řidičských průkazů skupin C, C+E, D a profesních průkazů řidiče. V případě že máte zájem o rekvalifikaci a nevíte si rady, zavolejte. Poradíme Vám jak postupovat, aby Úřad práce Vámi zvolenou rekvalifikaci zajistil a zaplatil.

Zkušební testy pro zisk profesního průkazu po absolvování vstupního nebo rozšiřujícího školení probíhají pomocí výpočetní techniky. Procházet testové otázky můžete na této adrese: http://etesty2.mdcr.cz pod sekcí ZPZ, naleznete zde také možnost vyzkoušet si nanečisto cvičný test.

Cenovou nabídku pro školení řidičů profesionálů naleznete níže.

Školení řidičů referentů

zaměstnanci používající firemní osobní automobily absolvují školení (zdokonalování odborné způsobilosti řidičů - referentů) podle § 37, 103, 106, 349 zákona č. 262/2006 Sb. zákoníku práce ve znění pozdějších předpisů a § 31 zákona č. 455/1991 Sb. o živnostenském podnikání (živnostenský zákon) ve znění pozdějších předpisů.

Zároveň budou proškoleni a seznámeni se zákonem č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu) ve znění pozdějších předpisů, vyhláškou č. 30/2001 Sb. Ministerstva dopravy a spojů, kterou se provádějí pravidla provozu na pozemních komunikacích a úprava a řízení provozu na pozemních komunikacích ve znění pozdějších předpisů, nařízením vlády č. 168/2002 Sb., kterým se stanoví způsob organizace práce a pracovních postupů, které je zaměstnavatel povinen zajistit při provozování dopravy dopravními prostředky, se zásadami bezpečnosti práce a poskytování první pomoci.

Současně budou seznámeni s novinkami v zákonech a jinými zajímavostmi v oboru včetně připravovaných změn.

 

 

ŠKOLÍME ŘIDIČE:
REFERENTY i PROFESIONÁLY

Ceník školení

Pravidelné roční školení

  • délka školení 7hodin
  • od1500CZK

Vstupní školení

  • délka školení 140 hodin
  • od29500CZK

Máte zájem o kurz?